Flying Angel Heart

5.26.2014

25-vjeçarja plagos me thikë bashkëshortin

 

 

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje në qytetin e Durrësit, ku një 25-vjeçare ka plagosur me thikë bashkëshortin e saj. Vanesa Aliraj ndodhej me bashkëshortin e saj në një piceri, ku pas një konflikti të çastit, 25-vjeçarja e ka goditur atë me thikë.

Policia bën të ditur se, Aliraj ka qëlluar bashkëshortin e saj 27-vjeçar një herë me thikë. 27-vjeçari është transportuar drejt Spitalit Rajonal të Durrësit, ku edhe ka marrë ndihmën e parë dhe ndodhet nën trajtim mjekësor.

Policia, e cila është njoftuar menjëherë nga personeli i picerisë ka prangosur në flagrancë 25-vjeçaren, ndërkohë që ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale armën e krimit. 25-vjeçarja akuzohet për veprën penale të “Plagosjes së rëndë me dashje”, Nga hetimet e para rezultoi se ngjarja në fjalë ka ndodhur për shkak të konflikteve të çastit.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment