Flying Angel Heart

5.26.2014

Tiranë, efektivi i policisë përplas me makinë kalimtarin

 

Tiranë, efektivi i policisë përplas me makinë kalimtarin

Një efektiv policie ka përplasur me makinë një kalimtar, disa minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet, tek ish- ekspozita.

Kalimtari, i identifikuar si Myslym Sulejmani, i moshës 85 vjeçare është dërguar me shpejtësi në spitalin e Tiranës, ku edhe ndodhet në gjendje kritike për jetën. Efektivi i policisë ka qenë duke udhëtuar me një makinë tip “Golf 2”.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë si dhe Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm (SHKB). Aktualisht po hetohet mbi shkaqet e aksidentit.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment