Flying Angel Heart

5.24.2014

DROG DROG DHE PRAP DROG

Tiranë, sekuestrohen 1500 rrënjë kanabis

 


renje kanabis1500 mijë rrënjë kanabis janë sekuestruar mbrëmjen e së premtes nga blutë e kryeqytetit.

Policia e Tiranës tha se lënda narkotike u sekuestrua në Komunën Zall Bastar.

Ndaj dy të arrestuarve të cilët janë ka nisur  Florind Lika dhe Vladimir Aliu ka nisur procedim penal.

Ndaj dy të arresturve rëndon akuza e “prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment