Flying Angel Heart

5.26.2014

Berat, parcela me kanabis, armë e fishekë, në banesën e një të riu

 

 

 

Sekuestrimi i 82 rrënjë të bimës Canabis Sativa, dy automatikëve tip Kallashnikov, një sasie të konsiderueshme fishekësh, si dhe prangosja e poseduesit.

Ky ishtë bilanci i një operacionit të policisë së Beratit të finalizuar me sukses mesditën e djeshme, ndërsa në pranga ka përfunduar 24 vjeçari Armand Velcani.

Në oborrin e banesës tij u gjet sasia e bimëve narkotike në fshatin Bistrovic.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment