Flying Angel Heart

5.25.2014

Drogohet dhe përdhunohet aktorja gjatë filmit

 

 

Aktorja e filmit porno “Confessione private”, Sara Tommasi është droguar e më pas përdhunuar nga aktorët e këtij filmi në një hotel.

Më pas kjo skenë është xhiruar dhe është hedhur në film, i cili u censurua nga gjykata e Salernos në Itali.

Më në fund producenti i këtij filmi Giuseppe Matera është dënuar me 2 vjet dhe 10 muaj burg, i cili sipas dy avokatëve të tij është një dënim minimal.

Më 18 qershor, në seancën e tretë gjyqësore të kësaj ngjarje do të jetë edhe Sara Tommasi.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment