Flying Angel Heart

5.30.2013

Fotot e pazbuluara me pare te Joanes

Kohet e fundit neper rrjetet e ndryshme sociale kane qarkulluar fotot skandaloze te ish banores te shtepise me te famshme ne Shqiperi Big Brother . Pra , behet fjale per ish banoren Joanen . E cila u be teper e famshme per gjestet e saj . Por , mbi te gjitha me lidhjen e saj jashte shtepise qe kishte me Janin dhe ate brenda shtepise se Big Brother me banorin tjeter , Anaidin djaloshin nga Tirana . Ne ju kemi sjelle nje galeri fotografish me fotot e ndryshme te Joanes . Te cilat disa prej tyre jane teper skandaloze . Por , nuk mund te rrinim pa publikuar keto lloj fotosh sepse jane teper interesante dhe te bukura per tu pare .

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment