Flying Angel Heart

5.31.2013

Tenton të grabisë makinën e atletes Klodiana Shala, policia e arreston në flagërancë

Mbrëmjen e djeshme policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin Bledar Kotorri, banues në Kombinat, pasi kishte tentuar të vidhte makinën e sportistes Klodiana Shala.

Mësohet se 31 vjecari ka mundur ta marrë makinën, e cila ndodhej në  ‘Riza Cerova’, Tiranë, por pas denoncimit te atletes, kanë qënë forcat e njësisë, elitë ‘Shqiponja’ që kanë mundur ta ndalojnë në kohë dhe ta arrestojnë te riun në flagrancë.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment