Flying Angel Heart

5.31.2013

Horoskopi dt. 31 maj. Ja se çfarë thonë yjet për dashurinë dhe paranë!

Dashi
Ndikimi negativ  i yjeve,  do t’ju bëjë të padurueshëm  ndaj  partnerit. Në planin financiar parashikohet  ditë problematike.

Demi
Momente të bukura  në raportin çift,  do të rezervoj dita e sotme për të gjithë të lindurit e shenjës së Demit. Me buxhetin tregohuni më të kujdesshëm.

Binjaket
Marrëdhënia me partnerin do të përmirësohet mjaft. Mos shpenzoni më  shumë seç duhet sepse do të pendoheni.

Gaforrja

Kujdes nga ndikimi  i Hënës sepse parashikohen debate të papritura. Edhe në planin financiar do të jeni të pakënaqur.

Luani
Qëndroni larg debateve në raportin  çift. Në sektorin e financave parashikohen ndryshime pozitive.

Virgjeresha
Surpriza të këndëshme për të gjithë të dashuruarit. Ndërsa financat do të jenë të pastabilizuara.

Peshorja
Mos e teproni me xhelozinë  që të rifitoni qetësinë në raportin çift. Dielli  do të ndikojë tek buxheti dhe do t’ju sjellë fat.

Akrepi
Surpriza të bukura  në planin shpirtëror. Ndikimi pozitiv i yjeve  do t’ju ndihmojë të ruani ekuilibrin financiar.

Shigjetari
Nuk do të mungojnë premtimet e sinqerta në fushën e ndjenjave sot. Financat do jenë ashtu siç i prisnit.

Bricjapi
Ditë  e favorshme për ata që ende nuk e kanë gjetur shpirtin binjak. Para se të bëni një investim të madh mendohuni mirë.

Ujori
Sharmi juaj do t’ju ndihmojë të jeni në qendër të vëmendjes. Sektori i financave do të jetë i mbrojtur.

Peshqit
Sot në raportin çift do të jeni të pushtuar nga konfliktet. Edhe financat nuk do të jenë aty ku ju dëshironi.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment