Flying Angel Heart

5.31.2013

Qëllon me gur makinën e Berishës, dhunohet barbarisht 52 vjeçari

 

52 vjecari Halit Hoxha është dhunuar paraditen e sotme nga truprojat e krye1ministrit Sali Berisha, pasi ky i fundit ka qëlluar me gurë makinën e kryeministrit. Mësohet se Berisha ka qënë për takim elektoral në Burrel dhe gjatë rrugës  personi në fjalë ka  qëlluar me gurë makinën ndërsa ajo ishte në lëvizje e sipër.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment