Flying Angel Heart

7.12.2013

Angli mbyllet aerodromi i Londrës, avioni merr flakë!

 

image

 

   Autoritet e aeroportit të Londrës kanë  mbyllur pak më parë të gjitha pista e uljes dhe ngritjes së avionëve për shkak të një zjarri që është shkaktuar në një avion të linjave të Etiopisë!

Sipas BBC-së, e cila sapo e njoftoi lajmin, ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri dhe nëse ka viktima apo nëse avioni mori flak ndërsa ishte i ndaluar në pistë. Por, e sigurt është se autoritet e aeroportit të Heathrow kanë urdhëruar mbylljen e tij

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment