Flying Angel Heart

7.18.2013

Horoskopi i dites

Dashi

Sot do jete dashuria ajo qe do te kete prioritet ne jeten tuaj. Do jeni plot sharm dhe shume bashkepunues. Duhet te qeshni sa me shume. Ne pune gjarat do te shkojne mire. Perfitoni nga kjo periudhe kaq e favorshme per te ndermarre sfida. Mundohuni te flini pak me shume qe te clodheni. Do ju duhet per te vazhduar punet e nisura.

Demi

Sot edhe ju dhe partneri juaj do jeni shume dyshues per njeri tjetrin. Beni kujdes! Mos i tejkaloni limitet. Kujdesuni edhe per ushqimin sot ne menyre qe te keni nje shendet me te mire. Do mund te permiresoni gjendjen tuaj financiare. Ne pune do kete ndryshime te papritura. Perfitoni sa me shume nga keto ndryshime per te ecur me tej.

Binjaket

Ceshtjet e zemres nuk shkojne shume mire sot. Me mire largohuni pak nga partneri qe ta kuptoni me qarte se cfare po ndodh me jeten tuaj. Ne pune do keni shume per te bere dhe do ja dilni mbane, por askush nuk do ju pergezoje. E gjithe kjo nuk do ju motivoje, megjithate mos u merzisni. Beni kujdes me shpenzimet e tepruara.

Gaforrja

Per ju do jete nje dite shume e mire per dashurine. Mund te jeni shume te lumtur me partnerin tuaj dhe nese jeni vetem do mund te keni takime te rendesishme. Ne pune do te beni gjithçka qe keni ne dore per te arritur synimet tuaja. Mundohuni te punoni edhe ne grup dhe do e shikoni qe do keni sukses. Financat jo shume mire.

Luani

Sot do mendoni me shume per suksesin profesional sesa per dashurine. Megjithate mund te kaloni edhe momente te lumtura me te dashurin e zemres suaj. Ne pune gjithçka do shkoje mire. Per ekonomistet dhe tregtaret do jete dite me shume fat. Nje udhetim i shkurter mund te ndikoje edhe ne realizimin e nje projekti.

Virgjeresha

Jeta ne cift mund te kete disa probleme sot. Megithate pas pak ditesh cdo gje do rregullohet. Per ata qe jane vetem, priten takime te rendesishme. Ne pune ka ardhur koha te vendosni pak rregull dhe te zgjidhni disa probleme te lena pezull. Nese i kaloni keto, gjithçka do te shkoje per mrekulli. Do keni mbeshtetjen e miqve per gjithcka.

Peshorja

Sot duhet te jeni pak me shume romantik dhe enderrimtar. Marredheniet me partnerin do jene te ngrohta dhe sensuale. Kete jave edhe shendeti per ju do jete i mire. Do arrini rezultate te shkelqyera profesionale, sidomos nese do e lini pas friken nga ndryshimet dhe do te modernizoni metodat tuaja te punes.

Akrepi

Duhet ti shprehni me shume ndjenjat sot sepse partneri juaj ka filluar te ankohet. Planetet do ju ndihmojne ne cdo aspekt. Ata qe jane vetem mund te perfitojne nga takimet rastesore. Ne pune do te merrni frytet e nje pune shume te lodhshme. Pas kesaj do te nisni nje projekt te ri dhe per kete e dini shume mire rrugen qe duhet te ndiqni.

Shigjetari

Mos e genjeni veten, gjerat ne cift nuk po shkojne ashtu sic duhet. Duhet te flisni me partnerin dhe te mundoheni te shpetoni lidhjen tuaj. Planetet do ju ndihmojne ne pune. Jeni shume te qarte dhe te asyeshem. E keni shume te thjeshte t’i bindni te tjeret se ajo qe beni ju eshte me e mira. Financat do te permiresohen, por kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Mund te kete disa probleme ne ceshtjet e dashurise. Do kete keqkuptime dhe debate. Mos u shqetesoni, ne mbremje pritet qe gjithçka te permiresohet. Do ju tregoni te tjereve se jeni mjaft kurajoze dhe te mençur. Duhet me patjeter te ndermerrni nje projekt te rendesishem sepse sot eshte nje dite shume e mire dhe me fat per ju.

Ujori

Sot do keni nje takim te rendesishem dhe do te zbuloni se keni shume te perbashketa me kete person. Se bashku do mund te projektoni te ardhmen. Ja pra dhe problemi i te qenit te vetmuar u zgjidh. Ne pune do jeni me te hapur sot. Planetet do te ndihmojne edhe te papunet. Perfitoni sa me shume nga kjo dite me fat.

Peshqit

Sot peshqit beqare mund te bien ne dashuri. Kjo eshte nje dite plot entuziazem dhe pasion. Ata qe jane ne cift duhet te bejne kujdes, gjerat nuk shkojne ashtu sic ata duan. Ne pune gjithçka do shkoje mire. Perfitoni nga keto momente per te qene me te pavarur dhe pse jo te kerkoni edhe nje pune me te mire. Do keni probleme me financat.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment