Flying Angel Heart

7.02.2013

Vetem ne Shqiperi mund te ndodhi kjo

Zv.Drejtori i Policisë së Tiranës: Edi Rama është një Enver, Hitler i dytë, duhet shporrur

 

zv-drejtori-i-policis-s-tiran-s

Zv.Drejtori i Policisë së Tiranës dukët se nuk e ka aq ahumë qef kryeministrin e ardhshëm Edi Ramën, ai ka thënë se ai është një Enver dhe Hitler i dytë.

Fraza e mësipërme është shkëputur nga postimi në facebook i zv,drejtorit të Policisë së Tiranës Erzen Breçani, ditën e diel, në 30 qershor, kur tashmë gjithçka ka marrë fund dhe vetë kryeministri Sali Berisha ka pranuar humbjen e zgjedhjeve parlamentare.
“Përshëndetje liderit historik të shqiptarëve, Doktorr Sali Berishës.

E duam ndihmën tënde se jemi mësuar me ty që të na prish derisa të largojmë pinjollët e komunistave me në krye Edvin Ramën.

Ta largojmë këtë enver të dytë që dikur studenta të ’91 shembëm diktaturën enveriste. Do gjejmë forcë dhe optimizëm.
Do ngrihemi të tërë se bashku me rininë, që të mos e lëmë këtë hitler të gjunjëzojë shqiptarët”, shkruan Breçani në faqen e tij në facebook.
Aktualisht Erzen Breçani vazhdon të mbajë detyrën e nëndrejtorit të Policisë së Tiranës

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment