Flying Angel Heart

7.21.2013

Vrasin Shqiptaret si te ishin lepuj,Shqiptarët e arratisur, policia greke vret Marian Kolën, Shqiptarin e fundit e duam të gjallë

Mëngjesin e sotëm Marian Kola është ekzekutuar me breshëri plumbash nga policia greke gjatë operacionit për arrestimin e tyre.

Mediat greke njoftojnë se shkëmbimi i zjarrit ndodhi pranë fshatit Frosini të Sulit, dhe sipas informacioneve, në vendngjarje janë gjetur më shumë se 200 gëzhoja plumbash.
Marian Kola ka vdekur në vend, ndërsa Ilir Kupa arriti të shpëtojë, ndoshta i plagosur.

Policia greke kërkon medoemos që të arratisurin e fundit nga burgu i Trikalas Ilir Kupën ta arrestoj pasi ai është person ii vetëm që mund t’i tregoj policisë se kush i ndihmoi gjatë gjithë kësaj kohe arratisje.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment