Flying Angel Heart

7.01.2013

Lajm i fundit: Itali, gruaja zbulon se i shoqi ka të dashur në Shqipëri, ai nga inati e hedh nga kati i 9-të!

 

 

 

imageNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milano të Italisë, ku një 35-vjeçar shqiptar ka hedhur bashkëshorten e tij nga kati i nëntë i banesës ku jetonin!

Sipas informacioneve të para të policisë italiane, mësohet se shkaku kryesor I kësaj ngjarje tragjike ka qenë xhelozia, ku pas një debati shumë të ashpër, 35-vjeçari e ka hedhur bashkëshorten e tij nga kati i nëntë i pallatit ku jetonin.

Ndërkohë, polica theksoi se 31-vjeçarja shqiptare Silvia H, kishte zbuluar se i bashkëshorti i saj kishte një të dashur tjetër në Shqipëri, për këtë ajo i kërkoi llogari të shoqit, i cili nuk duroi dot dhe në nerva e sipër e ka hedhur 31-vjeçaren nga kati i 9-të!

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment