Flying Angel Heart

6.07.2014

Dyqind vetë, lakuriq në biçikletë (Foto/Video, +18)

Në Manchester të Anglisë, çiklistët janë shfaqur lakuriq në qendër të qytetit.

Kjo ngjarje mbahet për të nëntin vit me radhë, ndërsa thuhet se ka për qëllim vetëdijesimin për ambient.

Organizatori Sean Fitton thotë se këtë vit ishin 200 pjesëmarrës, raporton Mirror, transmeton Telegrafi. Dhe, për këtë ai ndihet i lumtur.

Inspektori policor Phil Spurgeon thotë se gjithçka është nën vëzhgimin e policisë, por nuk pret probleme.

“Lakuriqësia nuk është shkelje”, thotë ai

manch (2).

 

 

 

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment