Flying Angel Heart

6.01.2014

Viktor Skeja ezekutohet me automatik

 

 

policia-tirane-1Pasditen e së dielës, një person ka humbur jetën pasi është qëlluar me breshëri automatiku në rrugën “Riza Cerova”.

Mësohet se viktima është qëlluar në momentin që po hipte në makinë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e kapjen e autorëve të krimit.

Bëhet e ditur se viktima është shtetasi Viktor Skeja, 45 vjeç.

Viktima pati pësuar një atentat disa kohë më parë.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment