Flying Angel Heart

6.30.2014

Modelja argjentinase e sfidon Messin në ‘freestyle’

 

 

 

Modelja argjentinase Fiorella Castillo thotë se është e gatshme ta sfidojë dhe ta mposht yllin argjentinas, Lionel Messi në ‘freestyle’, pasi i mposhti 800 meshkuj. Ajo ka aftësi të jashtëzakonshme me topin.

Modelja argjentinase, Fiorella Castillo tregon se i ka mposhtur 800 meshkuj në plazhin Ipanema në Brazil në ‘freestyle’.

24 vjeçarja tash dëshiron ta sfidojë futbollistin më të mirë në planet – Lionel Messin, duke dashur t’i tregojë yllit të Argjentinës dhe Barcelonës se çka është e aftë të bëjë me topin.

Në videon e fundit të publikuar në Youtube shihet qartë se Castillo ka aftësi të jashtëzakonshme, duke bërë çka të dojë me topin.

“E dua këtë. Mbi të gjitha, për shkak të plazhit Ipanema dhe të jem në Brazil është e mrekullueshme”, deklaroi fillimisht ajo.

“Duke u përballur me 800 meshkuj dhe t’i mposht ata të gjithë, për mua është një gëzim i madh, kështu që do të kthehem në shtëpi mjaft e lumtur”, vazhdoi bukuroshja argjentinase.

“Kushdo që dëshiron të ballafaqohet me mua, janë të mirëseardhur”. “A do të fitoja në duel me Messin? Natyrisht se po”, përfundoi ajo.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment