Flying Angel Heart

3.04.2014

Miley puthet sërish me femra

 

 

mileyDuket se për Miley Cyrus asgjë nuk është e pamundur. Ajo sa vjen dhe tregon edhe më shumë botën e saj pa komplese. Pas puthjes në skenë me Katy Perry, ajo ka zgjedhur të bëjë të njëjtën gjë në publik.

Kësaj here ajo ka shkëmbyer një puthje me këngëtaren e muzikës Rap, Brooke Candy.

Kjo e fundit nuk ka nguruar ta postojë atë në llogarinë e saj në Instagram. Tashmë asgjë nuk është e sigurtë nëse Miley është heteroseksuale apo jo?

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment