Flying Angel Heart

3.09.2014

Tragjedi në familjen shqiptare në Itali, vriten tre motra 3,10 dhe 12 vjeç


 

Një tragjedi ndodhi mëngjesin e sotëm në Itali në një familje Shqiptare. Tre fëmijë, 3,10 dhe lecco-U4301069379136652F-U43010933558675l5E-1224x916@Corriere-Web-Milano-593x44312 vjeç u gjetën të vrara me thika, bën të ditur media italiane. Nëna, me origjinë Shqiptare, u gjet e plagosur nga punonjësit e ndihmës së shpejtë dhe gjendet në spital në gjendje të rëndë. Karabinjerët raportohet se kanë arrestuar një burrë të dyshuar për vrasjet.

Media italiane ka raportime kontradiktore për  momentin. Disa gazeta raportojnë se është nëna me origjinë Shqiptare që ka kryer krimin duke vrarë vajzat dhe duke tentuar të vrasë veten në shtëpinë e tij në Bergamo. Sipas Corriere, nëna qe e divorcuar dhe shumë e varfër.

Ndërsa një gazetë tjetër raporton për arrestimin e një burri të dyshuar.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment