Flying Angel Heart

6.21.2013

Kronike Kufoma e gjendur në lumë, dyshohet se e kanë vrarë prindërit

kufoma-e-gjendur-n-lum

Policia e kryeqytetit ka bërë të mundur identifikimin e kufomës që është gjetur mbrëmjen e djeshme pranë lumit të Tiranës. Mësohet se viktima është shtetasi 44-vjeçar Agron Fisniku. Pista kryesore e hetimeve ishin prindërit e tij, për të cilët policia beson se janë përgjegjësit kryesor.

Dyshohet se 44-vjeçari është vrarë nga prindërit pas një grindjeje që kanë pasur mes tyre dhe më pas, trupi i tij pa jetë është hedhur në lumë. Ekspertiza ka gjetur gjurmë gjaku në shtëpinë e viktimës. Hetimet vazhdojnë.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment