Flying Angel Heart

6.14.2013

“Të dua shumë baba”, fjalët e fundit të 16-vjeçarit dhe u vetëvra në vendin ku u vetëvra i ati!

 

 

DjaliNjë djalë 16-vjeçar vendosi ti jap fund jetës në vendin ku dhe i ati i tij kishte vrarë veten!

“Të dua baba”, ishte mesazhi i fundit që i dërgoi djaloshi të atit të tij të vdekur. I riu Jack Willimas nga Newport i Uellsitm, u gjend i varur pikërisht në vendin ku i ati i tij Darren u gjet i vdekur para pesë javësh, pasi tentoi të vrasë gruan e tij të ndarë, Rachel.

Darren Williams para se të vetëvritej kishte qëlluar bashkëshorten e tij, e cila e kishte braktisur atë për një mashkull tjetër.

“Rachel të dua shumë” ishin fjalët e fundit të Darren para se të plagos rëndë ish-bashkëshorten e tij. Ndërkohë që bashkëshortja e tij u transferua për në spital, Darren u fsheh në një pyll atë pranë shtëpisë së tij, ku dhe u vetëvra.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment