Flying Angel Heart

6.30.2013

Vrau burrin e saj për motive xhelozi dhe sot është vetëvarur në ambientin e burgut 313.

lajmi-i-fundit

 

72-vjecarja Fatmira Poka ishte e  dënuar për vrasjen e bashkëshorit të saj 65-vjecarit Faik Poka.
Ende nuk dihen arsyet që e kanë detyrar të moshuarën të ndërmarrë aktin e rëndë, as mënyrë se si i ka dhënë fund jetës, ndërsa kanë nisur tashmë hetimet Brenda qelisë.

Gruaja e moshuar vrau bashkëshortin e saj katër muaj më parë pasi ky i fundit e tradhëtonte atë prej vitesh.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment