Flying Angel Heart

6.21.2013

Shefi i rendit në Kukës jep dorëheqjen: Kërcënime nga SHKB

 

 

Foto Ilustruese

KUKES- Jep doreheqjen nga detyra qe mbante shefi i rendit në policinë e Kukësit, Embro Zholi.
Ai ka paraqitur doreheqjen mengjesin e sotem, nderkohe qe mesohet se shkak sipas tij jane bere presionet e ushtruara ndaj tij nga ana e punonjesve te Shërbimit të Kontrollit Kombëtar. 
Lajmin e ka konfirmuar vete i dorehequri per “News 24″, duke deklaruar se i ka paraqitur një shkresë Drejtorisë së Policisë në Kukës ku kërkoi dorëheqjen nga puna. Ai ka thene se është fyer dhe kërcënuar publikisht nga punonjës së SHKB-së.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment