Flying Angel Heart

6.16.2013

Lajm i fundit: Ekzekutim mafioz me motor, 8 plumba kokës pronari të autoshkollës tek “Hoxha Tahsim” në Tiranë!

 

DukagjiniKrimi trondit Tiranën mëngjesin e sotëm!

Është ekzekutuar pak më parë pronar i një autoshkolle në kryeqytet me mënyrë mafioze, ku persona ende të pa identifikuar kanë hapur zjarr dhe kanë vrarë tek zona e quajtur “Hoxha Thasim” me 8-të plumba shtetasin Luigj Dukagjini.

Sipas informacioneve të alb-observer.com, marrë nga policia e Tiranës mësohet se Dukagjini ka ndërruarjetën në spital, për pasoj të plagëve të rënda. Mësohet gjithashtu po nga policia se atentatorët e kanë ekzekutuar pronarin me autoshkollës me silenciator.
Policia pohoi se para një viti viktimës i kanë vrarë kunatin në Britaninë e Madhe dhe se të dyja ngjarjet lidhen me njëra tjetrën dhe po hetohet pista e hakmarrjes.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment