Flying Angel Heart

6.16.2013

Aksidentet, 2 kalimtarë të vdekur në Tiranë e Durrës

 

Dy kembesore kane mbetur te vdekur, ne dy aksidente te ndryshme rrugore, nderkohe qe tre persona mbeten te lenduar ne te tjere aksidente qe ndodhen kete te diele.
Ne zonen e unazes, Shkozet-Plazh ne Durres nje 60 vjecar nderroi jete i perplasur nga nje automjet. Policia e mberritur ne vendin e ngjarjes nisi hetimet per zbardhjen e shkakut te aksidentit.
Vetem pak kohe pas ketij aksidenti në kryeqytet, rreth orës 17:30 minuta nje kalimtar mbeti i vdekur teksa u perplas nga nje makine.
Sipas te dhenave te para te policise aksidenti ndodhi tek zona e Institutit në Kamëz.
Me heret, po ne kryeqytet nje automjet tip “Renault” me targa TR6120G u përplas me një motorr.  Per pasoje shtetasi 24 vjeç, Endrit Selimi mbeti i plagosur dhe u dergua ne spital per te marre ndihmen e nevojshme mjekesore.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment