Flying Angel Heart

6.16.2013

kush e shtyhu te hidhej !?

Nje anije po udhetonte ne det.
Papritur degjohet nje e bertitur dhe nje njeri qe
bie ne det.
Njerezit dalin dhe shohin qe kishte rene vajza e
kapitenit.
Kapiteni : -Ju lutem ma shpetoni vajzen. Ne qoftese e beni do tju jap gjysmen e pasurise
dhe vajzen per grua.
Pas nje pauze te shkurter qe u duk sa nje
shekull degjohet nje njeri qe hidhet ne det.
Marinari shpeton vajzen dhe kur ngjitet lart
kapiteni i thote: -Faleminderit shum, cfare do tani.
-Une dua tja q* nenen atij qe me shtyu

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment