Flying Angel Heart

6.16.2013

Një tërmet i fuqishëm ka goditur pak më parë Greqinë!

trmetNjë tërmet i fuqishëm ka goditur pak më parë Greqinë!

Sipas Qendrës Mesdhetare Europiane të Sizmikes, tërmeti kishte magnitudë 6 ballë dhe u shënua 123 km në jug qytetit të Iraklios në ishullit të Kretës!

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment