Flying Angel Heart

6.14.2013

Duke pastruar armën vret aksidentalisht veten e tij

 

 

Një  70 – vjeçar nga fshati i Bishqemit të Peqinit është vetvrarë aksidentalisht paraditen e sotme. Viktima i quajtur Ramadan Haka kishte dal në oborrin e shtëpisë dhe po pastronte armën e tij. Gjatë procesit të pastrimit ai ka shkrepur armën padashje dhe si pasojë ka marrë një plumb në kokë.

Familjarët e  Hakës e kanë dërguar menjëherë në urgjencën e spitalit të  Peqinit për ti dhënë ndihmën e parë, por Ramadani nuk ka mundur ti shpëtonte dot plagëve të marra nga plumbi dhe ka ndërruar jetë në spital.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment