Flying Angel Heart

6.04.2013

Dy të vdekur në Istog, plagoset Mis Kosova

 

Një aksident fatal ka ndodhur në orët e pasdites në Gurrakoc të Istogut. Një i rëndë aksident në komunikacion ka pësuar me fatalitet të dy viktimave,transmeton indeksonlne.

Pas një përplasje të një veture me një kamion, ka vdekur Labinot Gjocaj 28 vjeçar dhe 24 vjeçarja Edona Loshaj.

Në veturë ishte edhe e fejuara e viktimës, ish Mis Kosova, Albina Nicaj e cila thuhet të jetë në gjendjë të rëndë shëndetësore

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment