Flying Angel Heart

6.01.2013

Horoskopi ditor, 1 qershor 2013

Dashi
Dita e sotme do jete mjaft e dyzuar gjate kësaj dite për çiftet. Mëngjesi do jete i zymte dhe i mbushur me debate, por me kalimin e orëve dielli do rilinde ne qiellin tuaj te dashurisë. Beqaret do kënaqen edhe me disa aventura te vogla, por mjaft emocionuese. Ne planin financiar shmangni investimet super te mesha apo transaksionet. Nuk ka ardhur ende momenti.

Demi
Jeta juaj ne çift do jete si një lume i qete gjate kësaj dite. Do kuptoheni me se miri me partnerin dhe do flisni për gjithçka me te. Për beqaret ende nuk ka ardhur momenti për dashurinë e shumëpritur. Beni edhe pak durim dhe do bëni për vete një person qe me te vërtetë vlen. Për financat do jete dite e vështirë, kështu qe tregohuni me te kujdesshëm se me pare.

Binjaket
Planetët e dashurisë nuk do kujdesen shume sot për jetën sentimentale te çifteve dhe çdo gjë do varet nga këta te fundit. Nëse pranoni te komunikoni dhe te tregoheni sa me te sinqerte nuk do keni probleme, ne te kundërt përgatituni për sfida. Beqaret do jene kontradiktore ne atë qe duan dhe do mbeten serish vetëm. Ne planin financiar situata do jete shume e mire.

Gaforrja
Venusi do e mbroje gjate gjithë kohës sot jetën tuaj ne çift. Askush nuk do arrije t’ua prishe harmoninë dhe qetësinë. Gjithçka qe kishit menduar do iu realizohet. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim. Takimet nuk do mungojnë, por gjithsesi nuk duhet te nxitoheni. Ne planin financiar do merrni sfida te rëndësishme te cilat do e përmirësojnë menjëherë situatën.

Luani
Do e vlerësoni shume qetësinë dhe harmoninë ne çift dhe gjithçka do shkoje ashtu si ju e kishit menduar. Disave mund t’iu behet edhe një propozim për martese. Beqaret qe para pak kohesh kane takuar dike interesant duhet te hedhin hapa me tej sot. Me financat duhet bere me shume kujdes se kurrë. Nëse shpenzoni shifra stratosferike, problemet do jene te njëpasnjëshme.

Virgjeresha
Marrëdhënia juaj ne çift do ketë disa probleme te vogla sot. Nuk do e toleroni aspak njeri-tjetrin dhe kjo mund te sjelle mosmarrëveshje. Mos kërkoni gjithmonë me ngulm te dale e juaja. Beqaret nuk duhet te tregohen impulsive sepse do gabojnë rende. Ne planin financiar yjet do iu bëjnë me te kthjellet dhe do e dini mire çfarë hapash te hidhni. Rini te qete ne këtë fushe.

Peshorja
Nuk do mundni dot sot te mos bëni skena xhelozie ndaj atij qe keni ne krah. Për këtë arsye debatet do jene te forta dhe mund te përfundojnë edhe ne një ndarje te përkohshme. Kujdes! Beqaret do fillojnë te shkruajnë faqet e para te romanit te dashurisë se tyre. Ne planin financiar situata do jete me e mire se kohet e fundit dhe do arrini te kryeni investimet e duhura.

Akrepi
Gjate kësaj dite duhet te tregoheni sa me te matur qe te mundeni ne çdo fushe. Dashuria nuk do ketë probleme te mëdha megjithatë mire do ishte t’i shprehnit me tepër ndjenjat. Beqaret do kenë një takim te mrekullueshme, por duhet ta njohin me mire personin përkatës para se te hedhin hapa me tej. Ekuilibri financiar nuk do tronditet nëse shpenzoni me kursim.

Shigjetari
Nëse shihni qe jeta juaj intime nuk po shkoj ashtu si duhet, merrni kurajën dhe diskutoni hapur me partnerin. Mos i lini gjerat pas dore sepse me kalimin e kohës çdo problem behet me i madh. Beqaret nuk do kenë as sot fat ne dashuri. Hëna do jete planeti qe do ndikoje me shume ne sektorin financiar dhe do iu sjelle mirëqenien. Nuk pritet as tronditja me e vogël.

Bricjapi
Komunikimi do shkoje me se miri gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Gjithçka do shkoje ashtu si ju e kishit planifikuar prandaj mos u shqetësoni aspak. Beqaret do përballen me nje situate te vështirë dhe nuk do dine çfarë te zgjedhin. Vini para se gjithash arsyen. Ne planin financiar duhet ta shtrëngoni pak rripin sepse po shpenzuar kuturu do keni vështirësi.

Ujori
Dita e sotme do jete mjaft euforike për ata qe janë ne çift dhe emocionet do vijnë duke u shtuar me kalimin e orëve. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit! Beqaret duhet te tregohen te kujdesshëm me takimet qe do bëjnë sepse jo te gjithë do jene te sinqerte. Financat do jene paksa shqetësuese. Merrni sa me shpejt masa dhe nëse keni mundësi këshillohuni me specialiste.

Peshqit
Priten disa probleme te vogla sot ne jetën tuaj ne çift, por situata do përmirësohet me shpejt sesa ju mund ta mendoni. Ne fakt ai qe keni ne krah është mjaft tolerant dhe hap rruge gjithmonë. Beqaret fatkeqësisht nuk kane për ta gjetur as sot personin e ëndrrave. Kujdes me operacionet e mëdha dhe te rrezikshme financiare. Mire do ishte te prisnin edhe pak kohe për te hedhur hapa te tille.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment