Flying Angel Heart

6.05.2013

Aksidentohet shumë rëndë Miss Kosova, dy të rinj të vdekur

 

AksidentohetNjë lajm i hidhur na vjen nga Kosova  ku është mësuar se pak më parë në Istog të Kosovës ka ndodhur një aksident tragjik.

Sipas burimeve policore, një makinë veturë është përplasur me një kamion, për pasoj kanë mbetur të vdekur shtetasit Labinot Gjocaj 28 vjeçar dhe 24 vjeçarja Edona Loshaj. Gjithashtu po sipas informacioneve të policisë, mësohet se në veturë ndodhej dhe ish-Miss Kosova Albina Nicaj, e cila ndodhet në gjendje shumë të rëndë në spital

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment