Flying Angel Heart

6.04.2013

Mashtroi 2 femra, duke u hequr si mashkull

 

 

Edhe pse ngjan më tepër me një skenar filmi fantastiko-shkencor, është mëse e vërtetë. “26-vjeçarja Samantha Bruk, e cila prezantohej si Li Bruk, arriti të mashtrojë dy gra dhe të krijojë marrëdhënie erotike me to, duke mos i lënë asnjë shkak të dyshojnë se ishte femër.

E çuditshme është se me një prej tyre kishte lidhe plot 8 vjet, madje i kishte bërë edhe propozim për martesë!

Sa i përket peripecisë së tyre erotike, Samantha i gënjente duke thënë se vuante nga kanceri në organet gjenetike, ndaj dhe nuk i lejonte prekjen e tyre, kurse gjoksin e mbante gjithmonë të mbuluar me beze. Gruas së parë i kishte thënë se ishte djegur në atë pjesë të trupit, ndërsa të dytës, që në të shkuarën dikush e kishte goditur me thikë, ndaj dhe e mbante gjithmonë të fashuar.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment