Flying Angel Heart

6.02.2013

Ndeshja e lamtumirës për 8 madrilenë (FOTO)

 

 


adan-levante-ose-borussia-m

 

 

Ndeshja e sotme ndaj Osasunës, e cila mbyll edhe këtë sezon të Primera Division, do të jetë ndeshja e lamtumirës jo vetëm për JoseMourinhon por edhe për shtatë futbollistë.


Dy tashmë janë zyrtarisht të larguar: Carvalho te Monaco dhe Essien te Chelsea, por edhe pesë të tjerë me shumë gjasa nuk do të mbajnë më veshur fanellën “Los Blancos” gjatë sezonit të ardhshëm.

Për disa është arritur një para-marrëveshje ndërsa për të tjerët po punohet.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment