Flying Angel Heart

6.11.2013

Humbën lekët në bastet sportive, qëllojnë me armë pronarin e lokalit

 

 

51844_15Pasi humbën lekët në lojrat e fatit tentuan të vrasin teknikun dhe pronarin e lokalit, por për fat të mirë nuk ja arritën.

Burimet thanë për alb-observer.com se kanë arrestuar shtetasit Ermal Gora, 34 vjeç dhe Arli Shehu, 21 vjeç, të cilët pasi kanë humbur një shumët ë konsiderueshme parash nuk e kanë pranuar fatin dhe i janë hakërryer teknikut dhe pronarit të lokalit.

Dy të rinjt kanë qëlluar me armë në drejtim të pronarit dhe teknikut të lokalit por pa arritur t’i vrasin ata.

Sakaq, policia është duke punuar për hetimin e plotë të ngjarjes

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment