Flying Angel Heart

6.02.2013

Basha “ngatërron” zyrën, shkon tek ajo e PS-së

 

bashaNuk ndodh shpesh në politikën shqiptare që një politikan të vizitojë një zyrë elektorale të kundërshtarëve të tij politik por kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulëzim Basha e ka thyer këtë tabu.

Gjatë inspektimeve të punimeve në rrugën “Ibrahim Brahja”, pjesë e njësisë tre në Tiranë, Basha vizitoi një nga zyrat elektorale të zonës që i përkiste Partisë Socialiste. Mes tij dhe kandidates se PS, Lindita Nikolla nuk kanë munguar as batutat për zgjedhjet e 23 qershorit.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment