Flying Angel Heart

6.01.2013

Personi që qëlloi me gurë makinën e Berishës vazhdon të “torturohet”

Personi që qëlloi me gurë makinën e kryeministrit Berisha vazhdon të jetë në komisariat.

Burimet thanë për alb-observer.com se 53-vjecari ndod1129het ende nën efektin e alkoolit, ndërkohë që prite të merret në pyetje, me qëllim zbardhjen e incidentit dhe shkaqet që e shtynë për një veprim të tillë.
Dje Petrit Hoxha ka qëlluar me baltë në drejtim të makinës së kreut të qeverisë.

Lajmi u konfirmua nga policia e Burrelit, e cila ka shoqëruar në komisariat 53-vjecarin Petrit Hoxha. Sipas policisë së Burrelit, Hoxha e ka kryer këtë veprim nën efektin e akoolit.

Incidenti ka ndodhur në momentin e largimit të eskortës së kreut të mazhorancës, pas mbajtjes se fjalimit ne Burrel, pikërisht në vendin e quajtur “Kryqezimi i Barhamit”.

ndahe me miqët

0 σχόλια:

Post a Comment